Представники благодійного фонду Шона Пенна завітали до Дрогобича та Стебника

4 Липня 17:02

До Дрогобича завітали представники благодійної організації CORE, яку заснував відомий актор та режисер Шон Пенн. У Дрогобичі з делегацією зустрілися заступник міського голови Андрій Ковч, керівник департаменту міського господарства Ростислав Пошивак та керівник КП «Управління капітального будівництва» Василь Бохонок. Посадовці ознайомили делегацію з ходом будівництва та облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб. Разом з делегацією посадовці побували на будівельних майданчиках у Дрогобичі та Стебнику. Візит представників благодійної організації CORE відбувся за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.

У міській раді Дрогобича сподіваються на партнерську співпрацю з організацією CORE, зокрема у плані залучення інвестицій у будівництво житла для ВПО.

Ми провели детальну презентацію для наших гостей. Сподіваємося, що наші гості допоможуть нам з реалізацією наших задумів, адже ми об’єднані навколо однієї мети – допомогти облаштувати гідне житло для наших громадян, які через війну опинилися без даху над головою, – прокоментував Андрій Ковч.

До слова, у березні цього року на Львівщину особисто прибув Шон Пенн, який зустрівся з головою ЛОДА Максимом Козицьким. Актор наголосив, що їхня організація прагне налагодити партнерські відносини в Україні та допомагати внутрішньо переміщеним особам.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту