Посилюють туристичну співпрацю: ТІЦ Дрогобича та заповідник «Тустань» підписали Меморандум про партнерство

1 Червня 14:14

Між КП «ТІЦ» та Державним історико-культурним заповідником «Тустань» підписали Меморандум про партнерські відносини в сфері туризму. Захід відбувся 1 червня в ДІЯ Центрі у Дрогобичі та згуртував представників туристичного бізнесу регіону, владу міста на чолі з міським головою Тарасом Кучмою та заступником з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Юрієм Кушликом, а також представників «Музейного комплексу Дрогобиччина», Дрогобицької солеварні та ЗМІ.

Захід розпочали із хвилини мовчання за загиблими жертвами у російсько-українській війні. Як наголосила присутнім керівниця ТІЦ Дрогобича Ірина Марків – метою укладання Меморандуму є встановлення партнерських відносин в сфері туризму між «Тустаню» та Дрогобичем, розвиток туристичного потенціалу регіону, співпраця щодо збереження та промоції культурної спадщини, історичних цінностей, а також збільшення потоку туристів.

Сфера туристичних послуг сьогодні суттєво впливає на економіку регіону. Туризм є підтримкою сфери господарської діяльності громади, а також і підтримкою наших ЗСУ. Оскільки доволі часто туристичні заходи, які проводимо в нашому місті організовуємо саме з благодійною метою та в допомогу воїнам. Тому важливим кроком є об’єднання зусиль та нарощення туристичного потенціалу нашого регіону для збереження та для підтримки туристичної галузі, – наголосила у вступному слові Ірина Марків.

У межах співпраці із «Тустаню» головні акценти та роботу планують зосередити на створенні нових туристичних маршрутів, реалізації спільних промо-акцій, проектів та маркетингових кампаній для просування туристичних послуг на внутрішньому та зовнішньому ринках. Також як наголосила Ірина Марків – окрему увагу зосередять на підсиленні маршруту «Соляний шлях», який об’єднав культурно-історичні пам’ятки нашого краю.

У час війни всьому світу  ми повинні гордо показувати, що таке Україна та наскільки багата наша історія. Меморандум, який сьогодні підписуємо,  дозволить нам спільно і разом демонструвати справжню велич України, спираючись на наш великий історичний спадок та туристичні надбання краю. Бо і «Соляний шлях», який проходив через наші міста-сусіди та фортецю «Тустань» в Європу – говорить про одне, ми були і є великою нацією і потужною Україною, яка потрібна світу. І те що окупант хоче нині забрати в нас мову, культуру, викривити нашу історію і тим самим позбавити нас майбутнього – показує лиш нашу велич і значимість. Тож спільно розвиваймо наш край та наближаймо перемогу!, – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

У межах реалізації Меморандуму між «ТІЦ» Дрогобича та «Тустаню» також планують запровадити програми лояльності та єдиних квитків для відвідування туристичних маршрутів та локацій регіону.

Меморандум під оплески присутніх та спалахи фотоапаратів підписали керівниця ТІЦ Ірина Марків та директор Державного історико-культурного заповідника «Тустань» Андрій Котлярчук. Відтак був обмін спільними подарунками та фото на пам’ять про подію.

 

Перейти до вмісту