Покращення якості освіти для учнів: два навчальних заклади громади отримали нову матеріально-технічну базу

30 Листопада 11:20

Підвищення якості навчання та покращення освітнього середовища для учнів — у Дрогобицькій громаді триває процес забезпечення навчальних закладів оновленою матеріально-технічною базою.

Днями, ще два заклади освіти територіальної громади оновились — Унятицька гімназія отримала комплект спортивного інвентаря, 7 хромбуків та 1 ноутбук, який раніше був закуплений відділом освіти. Також 6 хромбуків та комплект спортивного інвентаря передали Нагуєвицькій СЗШ І-ІІІ ст.

Передали технічні новинки керівникам освітніх установ міський голова Тарас Кучма та керівник відділу освіти Віталій Вовків.

Окрім цього, в межах візитів посадовці мали змогу поспілкуватись і з педагогічними колективами. Відтак, спільно з старостою сіл Унятичі та Нагуєвичі Лесею Гром, освітянами та керівниками навчальних закладів Тетяною Симович та Тарасом Чаплею обговорили стан справ у стінах освітніх установ, можливості та розвиток їхніх навчальних закладів.

Спілкувались і про те, як культурно наповнити Унятицьку та Нагуєвицьку гімназію, щоб зробити їх привабливими для учнів громади. Освітяни у свою чергу висловили потребу у тенісному столі для занять учнів.

Наше завдання — зробити все, щоб сільська школа не відрізнялась від міської. Школи ми більше закривати не будемо. Але зараз нам спільно потрібно подумати, як розвивати і культурно наповнити ваш навчальний заклад. Якісь цікаві гуртки, групи продовженого дня тощо. Напрацюйте нові, унікальні, свіжі ідеї, а ми вам допоможемо у їх реалізації, — звернувся до освітян Унятицької гімназії Тарас Кучма.

Вели мову також і про фейки та провокації, які мають негативний вплив на міжнародні співпраці і це працює на роз’єднання влади та громади.

Тарас Кучма також закликав освітян бути чуйними та уважними до сімей, які можуть потребувати матеріальної та психологічної підтримки. Очільник громади наголосив, попереду усіх чекає важка зима, відтак місцева влада хоче максимально ефективно охопити усі соціальні категорії людей та акумулювати допомогу туди, де її потребують.

Давайте будемо йти на зустріч один одному. Боротись за своє, плекати і робити наші освітні заклади привабливими для учнів та батьків. Прошу вас до наступної нашої зустрічі напрацювати ідеї стосовного того, як ми можемо покращити вашу школу, щоб учні тут залишались. У вас чудова освітня установа, кваліфіковані педагоги, які виховують сильне та освідчене підростаюче покоління, — звернувся до педагогів Нагуєвицької гімназії Тарас Кучма.

Педагогічний колектив також висловив нагальну потребу у «Школярику» для комфортного довезення учнів. Очільник громади вкотре наголосив, що автобус тут був передбачений, але його забрали за наказом військової адміністрації.

На завершення освітяни подякували посадовцям за нове матеріальне забезпечення та пообіцяли надалі напрацювати нові вектори розвитку навчальних закладів.

Перейти до вмісту