«Побачив? Прибери!» – Дрогобич долучається до Всесвітнього дня прибирання

14 Вересня 13:20

18 вересня Дрогобич разом з мільйонами активістів із 180 країн світу та українцями із міст та містечок, сіл та селищ об’єднюється заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Зважаючи на це 18 вересня о 10.00 дрогобичан запрошують долучитися до прибирання парку Богдана Хмельницького в рамках Всесвітнього дня прибирання.

Запланована програма:
9:45 – реєстрація (біля центрального входу у парк)
10:00 – початок прибирання
12:00 – частування для учасників акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Подія відбувається за підтримки Департаменту міського господарства ДМР, КП “Служба муніципального управління” ДМР, ГО “Прорив-місо”, ВІ “Активна Громада” у м.Дрогобич та за підтримки волонтерської служби “УВС”.

ЩО ПОТРІБНО МАТИ З СОБОЮ?
• маску та антисептик,
• за можливості: рукавички, великі пакети для сміття,
• гарний настрій,
• родину та друзів.
Координатор акції у Дрогобичі – Святослав Степ’як, (067) 889 10 89

Зробимо Україну чистою разом!

Коротко про Всесвітній День прибирання:

«Ми запускаємо кампанію «Побачив? Прибери!» відразу в усіх регіонах України. Тисячі забруднених локацій, нелегальні точки отруюються усе живе навколо. Настав час змін! Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання покликана допомогти формувати культуру чистоти та разом зменшувати негативний вплив на навколишнє середовище. Зробимо Україну чистою разом!», – закликає Президент Всеукраїнского молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.

Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого бака. За можливості, відсортувати й здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини. Робіть фото, сторіси на локаціях до і після прибирання, відмічайте організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших. Результати своїх прибирань фіксуйте на сайті letsdoitukraine.org.

До еко-руху продовжують долучатися світові лідери: президенти ряду країн, а також князь Монако Альберт ІІ, крон принцеса Швеції Вікторія, активістка Гретта Тунберг. В Україні акцію підтримують представники влади, зірки Наталка Карпа, Alyona Alyona, Джамала, Jerry Heil, Світлана Тарабарова, Маша Краш, Микита Вакулюк, Марія Мельник, Ілля Ярема, а також ряд блогерів, спортсменів, акторів, ведучих.

Організатор Всесвітнього дня в Україні – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України, Українським державним центром позашкільної освіти, Національним еколого-натуралістичний центром, Всеукраїнським молодіжним центром, Обласних державних адміністрацій, Київської міської державної адміністрації, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Спільно з Міжнародним рухом School Recycling World, Всеукраїнським молодіжним центром, Національною молодіжною радою України, Всеукраїнською асоціацією громад, громадськими організаціями, молодіжними рухами. Партнери акції: компанія PepsiCo в Україна, корпорація «Біосфера», логістичний партнер компанія «Нова пошта» та інші корпоративно соціально відповідальні бізнеси.

Нагадаємо, що Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» проходить щороку в третю суботу вересня одночасно в 180 країнах та об’єднує понад 50 млн учасників. Під час першого Всесвітнього дня прибирання в Україні активною учасницею стала Президентка Естонії. У 2017 році «Let’s do it Ukraine» об’єднали понад 1 100 000 учасників. Минулого року 140 тис. учасників очистили понад 2138 локацій у 24 областях та 243 населених пунктах. Спільними зусиллями зібрано 764 тонни сміття.

Зробимо Україну чистою разом!

 

Перейти до вмісту