Площу Ринок у Дрогобичі офіційно оголосили виключно пішохідною зоною

21 Листопада 11:34

З метою підвищення рівня безпеки руху пішоходів в центральній частині міста, підвищення туристичної привабливості міста, створення умов для безпечного і комфортного руху пішоходів площу Ринок оголосили пішохідною зоною.

Відповідне рішення було прийнято на LIIX засіданні сесії Дрогобицької міської ради у вівторок, 19 листопада.

Відповідно до рішення, легковому та вантажному автомобільному транспорту, окрім спеціального автотранспорту зі службовими державними номерними знаками під час виконання прямих службових обов’язків : прокуратура, патрульна поліція, Служба безпеки України, пожежна охорона, швидка медична допомога, аварійний спеціалізований транспорт міських комунальних служб, а також транспортних засобів організаторів масових заходів за наявності розпорядження міського голови, заборонено наскрізний проїзд та в’їзд на площу Ринок.

Заїзд на площу Ринок обмежать з вулиць Бориславської, Трускавецької, І. Мазепи, Ковальської шляхом встановлення відповідних обмежувачів руху та дорожніх знаків.

Підвезення товару в заклади торгівлі, які розташовані в межах пішохідної зони, дозволяється за допомогою підручних засобів: візки та ін.

У разі порушення правил стоянки і паркування у пішохідній зоні поліцейські Дрогобицького відділення поліції НП ГУ У Львівській області здійснюватимуть евакуацію транспортних засобів на спеціально обладнаний майданчик, відповідно до чинного законодавства.

Чат-бот Гаряча лінія