Пакунок малюку: батьки зможуть обрати бебі-бокс чи гроші за нього

7 Липня 13:01
Починаючи з 1 липня 2021 року для дітей, народжених з цієї дати, виплата грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» буде проводитися за бажанням отримувача. Тобто саме батьки зможуть обрати: бебі-бокс чи гроші за нього.
Для того щоб отримати грошову компенсацію вартості однаразової натуральної допомоги “пакунок малюка” батькам (іншим особам) необхідно пройти такий алгоритм дій:
➡ Отримати свідоцтво про народження дитини або замовити комплексну послугу “єМалятко”, що включає оформлення свідоцтва про народження;
➡ Взяти довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”;
➡ Оформити спеціальний рахунок у відділенні АТ КБ “ПриватБанку”. Найближче відділення Приватбанку можна знайти на вебсайті Приватбанку за посиланням: https://privatbank.ua/map;
➡ Подати за місцем проживання/перебування структурному підрозділу з питань соціального захисту населення, виконавчому органу місцевої ради заяву за встановленою формою.
Документи, що необхідно надати для отримання послуги:
Заява про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”
✅Копія свідоцтва про народження дитини
✅Довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”
✅Копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не подається при подачі документів в електронній формі)
✅Копія посвідки на постійне проживання/посвідчення біженця/довідки про звернення за захистом в Україні (для іноземця та особи без громадянства)/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (у разі необхідності)
✅Копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу місцевої ради або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною) (у разі необхідності)
✅Копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської ради про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя) (у разі необхідності)
✅Копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської ради про влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім’ї (у разі необхідності)
Протягом 2021 році еквівалент «пакунка малюка» зростатиме так:
– на 1 січня 2021р. складає 5 763 грн;
– з 1 липня 2021р. — 6 039 грн;
– з 1 грудня 2021р. — 6 300 грн.
Перейти до вмісту