Офіс Благодійного фонду імені Івана Франка офіційно відкрито

19 Січня 14:30

У Культурно-освітньому центрі імені Івана Франка відкрили офіс Благодійного фонду імені Івана Франка. Урочисте відкриття відбулося у свято Богоявлення Господнього.

За доброю християнською традицією чин освячення приміщення провів декан Дрогобицького міського деканату, настоятель храму дрогобицьких священномучеників отець Іван Паньків.

З добрим почином товариство фонду, який очолює Михайло Кравець, привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма. У своїй промові очільник громади наголосив на важливості промоції Івана Франка та діяльності Культурно-освітнього центру, реалізації мистецьких проєктів. На згадку про подію Тарас Кучма подарував Михайлу Кравцю та присутнім учасникам, серед яких митці, історики та краєзнавці, календар Дрогобицької міської ради на 2021 рік.

Як наголосила керівниця КОЦу Марія Супрун, за чотири місяці функціонування Центру, це вже п’ятий захід. Три заходи проведено у міжнародному масштабі.

Привітав колег й директор Дитячої художної школи, керівник Мистецької галереї КОЦу Ігор Шимко.

Невдовзі очікують на відкриття у КОЦі Центру Українсько-Австрійської співпраці, який очолює доцент ДДПУ імені Івана Франка, директор Австрійської бібліотеки Ярослав Лопушанський.

Чат-бот Гаряча лінія