Основа життя: сьогодні відзначаємо Всесвітній день води

22 Березня 10:01

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. Свято було запроваджене з метою привернення уваги до проблем водних ресурсів, які є актуальними без виключення для всього світу.

Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 році в Ріо-де-Жанейро.

Основною причиною відзначення цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Тому Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем води.

Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день води. Цього дня організації із захисту довкілля звертаються до всіх держав, що існують на планеті, із закликом приділяти більше уваги захисту водних ресурсів планети і проводити конкретні дії на національному рівні.

З метою привернення уваги суспільства до екологічного стану водних ресурсів та підвищення екологічної свідомості молоді, в навчальних закладах Дрогобицької МТГ планують провести тематичні уроки та демонстрацію Презентації «Всесвітній день води – 2023 прискорення змін».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту