У Дрогобичі розпочали виплати допомог у 1000 грн через карантин

27 Квітня 10:51

У понеділок, 27 квітня, Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради розпочинає виплати одноразових грошових допомог  у сумі 1 тисяча гривень. На це Урядом спрямовано 10,6 млрд гривень.

Порядок виплати одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 , у сумі 1000,00 грн, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 року №251.

Одноразову грошову допомогу в сумі 1 тисяча гривень отримують пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень, та громадяни, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

Управління праці та соціального захисту населення ДМР проводить виплати для 1113 одержувачів державної соціальної допомоги у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії на загальну суму 1,1 млн грн, а саме:

– одноразову допомогу одержувачам державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю на суму 279 тис. грн – 279 одержувачів;

– одноразову допомогу одержувачам тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату на суму 88 тис. грн – 88 одержувачів;

– допомогу одержувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю») на суму 746 тис. грн – 746 одержувачів.

За інформацією УПСЗН ДМР

Чат-бот Гаряча лінія