Нові перемоги Дрогобицької дитячої музичної школи №1

5 Червня 14:33

Переможці та учасники конкурсів, що проводилися під час карантину:

 

Міжнародний дистанційний онлайн-конкурс юних піаністів «Lviv Kawai Quarantine 2020»

1 місце:

ГЕРАСИМОВИЧ Соломія (викладач Лазарєва Н.О.)

БОЖИК Роман (викладач Шипайло Я.П.)

3 місце:

БАБІЙ Данило (викладач Філоненко Н.З.)

ВІСЬТАК Юлія (викладач Філоненко Н.З.)

Дипломанти:

БАРЩИК Марта (викладач Лужецька В.Є.)

ЄВДОКИМЕНКО Яна (викладач Андрієвська Т.В. )

ІЛЬНИЦЬКИЙ Денис (викладач Кульчицька Н. Я.)

ІЛЬЧИШИН Яна (викладач Ляшенко Л.Ф.)

КЛЮСОВА Олександра (викладач Сов’як-Герасимович З.Л.)

ЛУЖЕЦЬКА Софія (викладач Андрієвська Т.В.)

ПРОКОПІВ Христина (викладач Андрієвська Т.В.)

СОРОЧАК Марта (викладач Ляшенко Л.Ф.)

ЦАПІВ Міра (викладач Ляшенко  Л.Ф.)

ШИМБРА Володимир (викладач Ляшенко Л.Ф.)

 

Учасники:

МЕДЕНЦИ Єлизавета (викладач Ляшенко Л.Ф.)

КУФАЛЬСЬКИЙ Олександр (викладач Ляшенко Л.Ф.)

 

Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Харків Talant FEST

КЛИМЧУК Ярина (викладач Лужецька Г.Б.) – Гран-Прі

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального виконавства «Златограй»

БОЖИК Роман (викладач Шипайло Я.П.) – лауреат 1 ступеня

 

І міжнародний мистецький інтернет-конкурс «PanoramaArt»

Фортепіанний дует: ГЕРАСИМОВИЧ Зоряна, ОНИЩАК Наталія – лауреат 1 премії

 

IV міжнародний інтернет-конкурс мистецтв «Music South Palmyra»

БОЖИК Роман (викладач Шипайло Я.П.) – лауреат 2 премії

 

Міжнародний молодіжний мистецький фестиваль (м. Київ)

КЛИМЧУК Ярина (викладач Лужецька Г.Б.) – 1 місце

 

Міжнародний фестиваль-конкурс «Я-СуперЗірка» (м. Чернігів)

МАЙКУТ Анастасія (викладач Нечипор Н.В.) – лауреат 2 премії

 

Третій відкритий регіональний конкурс юних піаністів

ВІСЬТАК Юлія (викладач Філоненко Н.З.) – 2 місце

БОЖИК Роман (викладач Шипайло Я.П.) – 3 місце

 

Міжнародний конкурс «Gold Europe Word Stars 2020» (Чехія)

Фортепіанний дует викладачів СОВ’ЯК-ГЕРАСИМОВИЧ Зоряна, ОНИЩАК Наталія – лауреат 2 премії

БІЛА Ксенія – лауреат 3 премії

 

Відкритий Всеукраїнський конкурс «Крок до успіху» (м. Одеса)

ГЕРАСИМОВИЧ Соломія (викладач Лазарєва Н.О.) – диплом 3 ступеня

РАК Максим (викладач Сов’як-Герасимович З.Л.) – диплом 3 ступеня

 

Міжнародний конкурс «Marine Fantasy»

КЛИМЧУК Ярина (викладач Лужецька Г.Б.) – 1 місце

 

Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти України» (м. Харків)

ШУЛДАК Катерина (викладач Онищак Н.І.) – лауреат 1 ступеня

 

Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірки України» (м. Київ)

ШУЛДАК Дмитро (викладач Луців Л.П.) – лауреат 1 ступеня

 

Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Сяйво талантів»

МІНЧАК Ірина (викладач Терес Р.Р.) – 1 премія

 

Дистанційний міжнародний фестиваль «Самоцвіти»

Інструментальний ансамбль (керівник Звір В.В., концертмейстер Кульчицька Н.Я.) – 2 місце

ОБУХ Вікторія (викладач Нечипор Н.В.) – 2 місце

КЛИМЧУК Ярина (викладач Лужецька Г.Б.) – 2 місце

ЛЕХКАР Валерія (викладач Нечипор Н.В.) – 3 місце

БІЛА Ксенія (викладач Нечипор Н.В.) – 3 місце

 

ІІІ відкритий міжнародний багатожанровий конкурс мистецтв «Чарівні фантазії»

КЛИМЧУК Ярина (викладач Лужецька Г.Б.) – диплом 2 ступеня

 

Міжнародний онлайн-конкурс «Львівські фанфари Карантин 2020»

ІВАНІШІВ Остап (викладач Андрієвський В.Я.) ­– 2 місце

ЛИЛАК Вікторія (викладач Звір В.В.) – диплом

 

І міжнародний дистанційний конкурс «Мистецтво без обмежень»

ІВАНІШІВ Остап (викладач Андрієвський В.Я.) – диплом 2 ступеня

БОЖИК Роман (викладач Шипайло Я.П.) – диплом 3 ступеня

ШУЛДАК Катерина (викладач Онищак Н.І.) – диплом учасника

ВОСЬКАЛО Вероніка (викладач Летнянка Н.Б., концертмейстер Будинкевич О.О.) – диплом учасника

ШУЛДАК Дмитро (викладач Луців Л.П., концертмейстер Шипайло Я.П.) – диплом учасника

БУРКО Мартіна (викладач Будинкевич О.О.) – диплом учасника

МУРЗА Орест (викладач Луців Л.П., концертмейстер Шипайло Я.П.) – диплом учасника

 

Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс «Веселкова мрія 2020»

КЛИМЧУК Ярина (викладач Лужецька Г.Б.) – 1 місце

МУРЗА Орест (викладач Луців Л.П.) – 1 місце

 

І Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «ЛемЦвіт»

КЛИМЧУК Ярина (викладач Лужецька Г.Б.) – лауреат 2 ступеня

 

ІІ Відкритий обласний конкурс юних піаністів ім. Д.Бортнянського

ГЕРАСИМОВИЧ Соломія (викладач Лазарєва Н.О.) – 2 місце

РАК Максим (викладач Сов’як-Герасимович З.Л.) – 2 місце

 

ІІІ Всеукраїнський музично-теоретичний конкурс «Odesa Music Olimp»

ШУЛДАК Катерина (викладач Середяк М.М.) – диплом ІІ ступеня

 

Міжнародний фестиваль-конкурс«Нова Ера Талантів 2020»

БОЙКІВСЬКА Вікторія (викладач Книш Н.М.) – 1 премія

МІНЧАК Ірина (викладач Терес Р.Р.) – 2 премія

 

І Міжнародний дистанційний конкурс «Odesa Music Olimp»

ШУЛДАК Катерина (викладач Онищак Н.І.) – диплом учасника

 

Дистанційний конкурс юних виконавців на народних інструментах «OnLine Талант»

БАРДАК Вікторія (викладач Шулдак О.С.) – диплом з відзнакою

САДЛІВСЬКИЙ Володимир (викладач Шулдак О.С.) – диплом учасника

БЛЮМГАРТ Анна (викладач Шулдак О.С.) – диплом учасника

 

Онлайн-конкурс «Музичний карантин 2020»

Садлівський В. (викладач Шулдак О.С.)

Вісьтак Ю. (викладач Філоненко Н.З.)

Ільницький Д. (викладач Кульчицька Н.Я.)

Жирик І. (викладач Яцюшка Н.Є.)

Жирик Ю. (викладач Звір В.В.)

Герасимович С. (викладач Лазарєва Н.О.)

Божик Р. (викладач Шипайло Я.П.)

Чавва В. (викладач Яцюшка Н.Є.)

Бабій Д. (викладач Філоненко Н.З.)

Блюмгарт А. (викладач Шулдак О.С.)

Кондратів В. (викладач Вишницька І.І.)

Іванишин К. (викладач Грицюк І.М.)

Мадилюс Ю. (викладач Шипайло Я.П.)

Чуфрид С. (викладач Яцюшка Н.Є.)

Луців А. (викладач Андрієвська Т.В.)

 

Роман Яворський, директор Дрогобицької дитячої музичної школи №1

 

Чат-бот Гаряча лінія