Нові можливості та робочі місця: Дрогобицький долотний завод запрацював з новими потужностями

20 Вересня 12:11

Дрогобицький долотний завод — одне з найбільших в Україні підприємств з виробництва устаткування для нафтогазової та гірничорудної промисловостей, єдиний в Україні виробник бурових доліт.

Після тривалого часу роботи з мінімальними виробничими потужностями, завод отримав нових інвесторів, які планують реанімувати промислове серце Дрогобича та запрацювати з новими потужностями.

Дрогобицький долотний завод виробляє бурові долота та бурові замки. 80% продукції відвантажується закордон, зокрема для Африки, Азії, Північної Америки, Латинської Америки тощо.

Першочергово нове керівництво погасило половину заборгованості, яка була накопичена впродовж минулих років, на суму 7,5 мільйонів гривень та завантажили виробництво комплектуючими на 3-6 місяців вперед.

Серед інших напрямків розвитку заводу — заміна на сучасне обладнання, модернізація приміщень в цілях енергоефективності та зниження собівартості витрат на виробництво продукції.

Днями з роботою підприємства ознайомились міський голова Дрогобича Тарас Кучма, директор КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка та керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала. Посадовці спільно з новим керівництвом заводу напрацювали механізм співпраці з містом задля максимально ефективної роботи підприємства. Зокрема, мова йде про відновлення інфраструктури та сприяння в створені технопарку для залучення більших обсягів інвестицій в нове обладнання. Окрім цього, розглянули можливість підготовки кваліфікованих працівників для нового обладнання, яке планують встановлювати.

Зараз ми маємо справу з серйозними та відповідальними інвесторами, які готові глобально розвивати підприємство. Розвиток індустрії, інвестиції в новітні технології – важливі, як ніколи раніше. Достатньо подивитись, що вони встигли зробити за короткий термін перебування тут. Сподіваємось завод запрацює на нових потужностях. Впевнений, що співпраця між підприємством і містом відбуватиметься на належному рівні, — прокоментував Тарас Кучма.

Окрім цього, значною перевагою у співпраці є те, що нові інвестори залучають до роботи місцеві підприємства.

Ми хочемо налагодити тісну співпрацю з місцевими підприємствами з метою обслуговування, вироблення та замовлення комплектуючих у регіональних виробників. Зокрема вже розпочали роботу з ТОВ «Грейнпласт-Карпати» та ТОВ «Термопласт плюс», — зазначив директор ТОВ «ДДЗ» Євген Немілостівий.

Додамо, у Дрогобичі діє Стратегія сталого розвитку, затверджена до 2030 року, яка орієнтована на розвиток інноваційних технології та економіки у місті. Вона слугує дороговказом для забезпечення та створення робочих місць, залучення інвестицій, розробки та створення нових інвестиційних продуктів, супроводу програм підтримки підприємництва.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту