Нові звершення та перемоги: Тарас Кучма вручив планшети переможцям Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки та вебдизайну “CreDiCo”

25 Січня 16:20

Учні Дрогобицького Ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола нещодавно здобули шість призових місць у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та вебдизайну “CreDiCo”. Участь у конкурсі брали учні 9-11 класів Ліцею.

Конкурс проходив у кілька етапів — школярі готували свої роботи за різними напрямками: комп’ютерна анімація, 3D-графіка, вебдизайн.

Днями, міський голова Дрогобича Тарас Кучма відвідав Ліцей № 3, щоб привітати переможців з високими здобутками у навчанні.

Пишаємось, що у наших навчальних закладах навчаються такі здібні учні. Завдяки вашим знанням, вмінням та креативності ми спільно розвиватимемо наше місто. Щиро вітаю вас з такими високими перемогами. Бажаю вам не зупинятись, підкорювати все нові і нові вершини, розкривати свої таланти і вдосконалюватись. Зі своєї сторони, ми будемо робити все можливе, щоб покращувати якість освітнього процесу та підтримувати усі ваші починання, — привітав школярів Тарас Кучма.

Учні-переможці отримали від очільника громади новенькі планшети, які місту надали напередодні Міжнародні партнери з Німеччини. Окрім гаджетів талановитій молоді вручили і відповідні грамоти за зайняті призові місця у Міжнародному конкурсі та солодощі.

Грамоти та солодкі дарунки отримали і педагоги, які готували до конкурсу та навчають школярів — Оксана Мушинська та Надія Стасів.

Додамо, перемогу у Міжнародному конкурсі “CreDiCo” здобули:

У номінації “Веб-дизайн. Програмна реалізація”:
І місце – Артемій Бурнін

У номінації “Комп’ютерна анімація”:
ІІ місце – Юлія Куротчишин
ІІІ місце – Ванесса Герасименко

У номінації 3D-графіка:
ІІІ місце – Софія Романів
ІІІ місце – Ілона Данів
ІІІ місце – Катерина Ортинська

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту