Нові дороги у Дрогобицькій територіальній громаді: Тарас Кучма та Олег Береза підписали Меморандум

1 Квітня 15:39

Між Службою автомобільних доріг та Дрогобицькою міською радою підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію у розбудові дорожньої інфраструктури на теренах Дрогобицької міської територіальної громади.

Обидві сторони погодили процес виготовлення кошторисної документації, співфінансування та умови облаштування нових та вже існуючих автошляхів.

Підписали Меморандум міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник служби автодоріг у Львівській Олег Береза.

Участь у заході взяв й народний депутат Орест Саламаха, секретар ради Орест Каракевич, заступники міського голови Ігор Герман, Андрій Ковч та Володимир Коцюба.

На правах господаря Тарас Кучма привітав гостей та подякував за наміри щодо партнерської співпраці та ремонту доріг Т-14-02 Східниця-Пісочна, Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий на території Дрогобицької ТГ. За словами Тараса Кучми, якщо вдасться реалізувати ці проекти, то покращення в інфраструктурі відчують не лише самі мешканці територіальної громади, а й туристи, адже регіон є туристично привабливим, а місцеве самоврядування планує розвивати рекреаційні зони та пропагувати локації з давньою історією.

Олег Береза також наголосив на важливості реалізації цих проектів, адже окрім якісного дорожнього покриття, своєрідної транспортної розв’язки, зокрема на автодорозі Т-14-18, планують облаштувати тротуари, велосипедні доріжки, пішохідні переходи, освітлення, системи відеоспостереження та інших об’єкти інфраструктури.

Як уточнив заступник міського голови Андрій Ковч, в першу чергу ведеться мова про покращення доріг, а саме будівництва велодоріжок, у межах населених пунктів – тротуарів, освітлення повністю всього дорожнього покриття на двох ділянках дороги відстанню по 10 км кожен. Окрім того, згідно з майбутнім проектом передбачається встановлення камер спостереження на кожному перехресті та роздоріжжі. Такий комплекс заходів зробить життя нашої громади більш безпечним та комфортним.

Опісля підписання Меморандуму відбулася прес-конференція за участю Тараса Кучма, Олега Берези та Ореста Саламахи.

Відтак делегація відбула на оглядини ділянки біля села Дережичі, на якій планують облаштувати об’їзну дорогу у напрямку Самбора.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту