Новенькі хромбуки та спортінвентар: навчальні заклади Рихтич та Добрівлян отримали оновлену матеріально-технічну базу

2 Грудня 15:42

Днями ще два заклади освіти територіальної громади отримали нові технічні новинки для забезпечення якісного та комфортного процесу навчання для дітей. Зокрема, Добрівлянський НВК отримав комплект спортивного інвентаря та чотири хромбуки. Рихтицька СЗШ І-ІІІ ст. отримала комплект спортивного інвентаря. Оскільки, минулого року школа мала достатнє забезпечення ноутбуками, хромбуки вирішили розприділяли у ті заклади освіти, де їх сьогодні найбільше потребують.

Щоб передати технічні новинки у навчальні заклади громади з робочим візитом завітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма, староста Володимир Ченчак та керівник відділу освіти Віталій Вовків.

Окрім цього, посадовці мали змогу поспілкуватись з педагогічним колективом двох шкіл громади, обговорити стан справ у стінах освітнього закладу, перспективи та можливості розвитку навчальних установ.

Тарас Кучма закликав освітян бути свідомими та не розповсюджувати неправдиву інформацію, яка має негативні наслідки як на місцевому рівні так і на міжнародному.

Крім цього, очільник громади попросив сформувати списки тих дітей та сімей, які можуть потребувати матеріальної та психологічної підтримки. Тарас Кучма, наголосив, попереду усіх чекає важка зима, відтак місцева влада хоче максимально ефективно охопити усі соціальні категорії людей та акумулювати допомогу туди, де її потребують.

Ми будемо робити все, щоб школи в селах функціонували повноцінно. Зараз вам потрібно подумати над родзинкою свого закладу, його унікальністю. Ваша мета – щоб у школі були учні і сформовані класи. Ми хочемо, щоб мережа освітніх закладів була оптимізована, а кошти, які ми дофінансовуємо, йшли на ремонти класних приміщень, на покращення матеріально-технічної бази та на розвиток самих шкіл. Зараз, на жаль, нам доводиться просто дофінансовувати заробітні плати педагогічних працівників, тому ситуація мусить змінитись, — звернувся до педагогічних колективів Тарас Кучма.

Директори освітніх установ та педагогічні працівники висловили вдячність очільнику громади та керівнику відділу освіти за велику увагу до питань діяльності освітньої галузі, зокрема і в сфері покращення якості освіти дітей шляхом забезпечення закладів освіти сучасною технікою та інвентарем.

На завершення посадовці оглянули як функціонує генератор у Добрівлянському НВК, який школа отримала напередодні.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту