На Дрогобиччині зростає кількість ковідних недужих

12 Вересня 12:03

Кількість недужих на ковід на Дрогобиччині збільшується. Таку інформацію 12 вересня на щотижневій оперативній нараді озвучив керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба. Так, за останні сім днів ковідну недугу діагностовано в 54 мешканців. Тоді як минулого тижня – кількість вперше виявлених хворих становила 43 осіб. Із цієї кількості недужих  – 12 осіб шпиталізовано в інфекційне відділення Стебницької міської лікарні.

Стан усіх хворих середньої важкості. Із 12 ушпиталених – 6 осіб із числа ВПО. Недужих усім необхідним забезпечують – ліками та доглядом. Від медиків закликаю мешканців Дрогобиччини берегти себе і рідних. При перших ознаках хвороби – залишіться дома і зверніться за допомогою до сімейного лікаря. Не займайтесь самолікуванням. Використовуйте маски в громадських місцях. Зробіть профілактичні щеплення, закликає Володимир Чуба.

Зважаючи на збільшення ковідних недужих – в розпалі і вакцинальна кампанія. За інформацією медиків – пункти вакцинації в Дрогобичі працюють в центральній міській поліклініці, поліклінічному відділенні на вулиці Пилипа Орлика, у Стебницькій та районній поліклініках. Із наявних вакцин  Johnson & Johnson та CoronaVac.

Лікарі наголошують – вакцинацію в першу чергу слід зробити особам похилого віку та людям, які мають супутні хвороби, щоб вберегти себе від ускладнень ковідної недуги. Усім решта – дотримуватися санітарно-епідемічних норм та уникати масових скупчень.

Перейти до вмісту