На дорогах Дрогобича встановлять нові знаки. На в’їздах-виїздах фіксуватимуть порушення ПДР

18 Серпня 11:13

Рішення «Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької міської територіальної громади» прийняли на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 17 серпня.

На вулиці Самбірській перед поворотом на вулицю Проектовану, на вулиці Стрийській перед поворотом на вулицю Тураша та на вулиці Трускавецькій навпроти санаторію Зелений Гай встановлять знаки 5.70. «Фото-,відеофіксування порушень Правил дорожнього руху».

На вулиці Володимира Великого навпроти пішохідної доріжки, що веде до Дрогобицького меблевого підприємства «Карпати УТОГ» встановлять вказівний знак 5.35.2 «Пішохідний перехід» та нанесуть розмітку «Зебра».

Монтажні роботи виконають фахівці КП «Служба муніципального управління».

Рішення прийнято з метою безпечного дорожнього руху на вулицях Дрогобицької міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст.6 Закону України «Про дорожній рух», беручи до уваги рішення комісії по координації дорожнього руху на території Дрогобицької міської територіальної громади (протокол від 22.06.2021 №3), керуючись пп.10 п. а ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту