На вулиці Тараса Шевченка у Дрогобичі ремонтують частину тротуару

2 Вересня 11:32

Раніше у Дрогобичі провели ремонтні роботи у сквері ХІХ сторіччя та на вулиці Ярослава Осмомисла. Пішохідні зони у сквері замостили новою бруківкою, відновили благоустрій, встановили ліхтарі вуличного освітлення, відреставрували лавки. На вулиці Ярослава Осмомисла заново вимостили стару бруківку на проїжджій частині. За сучасними стандартами, з використанням елементів інклюзії, облаштували тротуар, пішохідні переходи, паркомісця для автомобілів.

Днями розпочали роботи з облаштування частини тротуару на вулиці Тараса Шевченка в межах заїзду у центральну зону паркування.

Як повідомили у Департаменті міського господарства, ремонтні роботи виконує КП «Служба муніципального управління». На ділянці тротуару від перехрестя вулиць Тараса Шевченка та Ярослава Осмомисла, до під’їзду до податкової проводять роботи з вимощення бордюрного каменю та вирівнювання основного шару під бруківку. Далі розпочнуть роботи з брукування. Якщо погодні умови сприятимуть, то до середини вересня роботи планують завершити.

Нагадаємо, раніше замінили стару бруківку на тротуарах по вулиці Нижанківського від перехрестя з вулицею Тараса Шевченка до перехрестя з вулицею Івана Франка.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту