На вулицях Мазепи, Театральній та Трускавецькій комунальники ліквідовують ями холодним асфальтом

28 Січня 11:47

Комунальники продовжують плановий ремонт на проблемних відрізках доріг. Ями та вибоїни часто утворюються на дорогах в час зими – через різкі перепади температурного режиму, випадання та танення снігу.

Це призводить до руйнування дорожнього покриття. Щоб тимчасово вирішити ситуацію та підлатати проблемні ділянки доріг – комунальники ремонтують їх, використовуючи технологію холодного асфальтування.

Як стверджують у Департаменті міського господарства, – ця технологія дозволяє тимчасово вирішити проблему, швидко ліквідувавши ями на дорозі. Її головна перевага в тому, що використовувати холодний асфальт можна навіть в зимовий час – при несприятливих погодних умовах. Вирішення проблеми є тимчасовим і недовговічним, однак ліквідування ям холодним асфальтом дає можливість дорожньому покриттю «дожити» до поточного чи капітального ремонту.

Сьогодні силами КП «Служба муніципального управління» проводять холодне асфальтування невеликих ям на вулиці Мазепи. У планах також Театральна та Трускавецька.

Плани щодо запланованих поточних ремонтів доріг, які проводитимуть у Дрогобицькій громаді цьогоріч, будуть додатково оприлюднені на порталі міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту