Нацгвардійці відзначають професійне свято

26 Березня 21:13

День Національної Гвардії України відзначають з 26 березня 2015 року.

У Дрогобичі також функціонує підрозділ Національної Гвардії України, який бере активну участь не лише в обороні нашої держави, але й патрулюванні території громади.

Вже дев’ять років поспіль бійці Нацгвардії разом з представниками інших силових структур гідно боронять нашу землю від одвічного ворога.

Саме у 2014 році було створено перший добровольчий загін Національної гвардії України імені героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.

З нагоди свята, 26 березня, очільник Дрогобицької територіальної громади Тарас Кучма завітав до військових та відзначив їх подяками і цінними подарунками.

Як офіцер Національної гвардії гордий, що доля звела мене з побратимами, які з честю та відважністю виконують свій обов’язок — захищають рідну неньку Україну. Слава вам воїни! Слава полеглим Героям! Слава Україні!, — привітав військових очільник громади.

На жаль, чимало воїнів поклали своє життя виконуючи свій патріотичний обов’язок. У Дрогобичі та громаді на їхню честь називають вулиці та навчальні заклади, щоб увіковічнити пам’ять про Героїв.

Нагадаємо, під час крайньої зустрічі Тараса Кучми з начальником Західного територіального управління Національної гвардії України бригадним генералом Олександром Буравковим було обговорено перспективи створення кадетської школи на базі Дрогобицької громади та можливості розширення існуючої роти до батальйону.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту