Населення цього року наростило заборгованість на 2 млн 100 тис. грн,- адміністрація КП “Дрогобичводоканал”

9 Червня 10:26

КП “Дрогобичводоканал” фіксує насторожливий факт : з початку цього року заборгованість населення зросла на 2 млн 100 тис. грн. Загалом заборгованість населення на 1 червня становить 16 млн 405 тис. грн.
Попри те, що підприємство активно працює з боржниками, ситуація розвивається вкрай негативно і може загрожувати стабільності водопостачання. Адже бюджет підприємства наповнюють лише кошти, отримані за надані послуги. Інших джерел забезпечення діяльності водоканал не має.

Якщо рівень плати не зросте, то не залишиться іншого варіанту, як перейти на скорочений режим водопостачання. На початку запровадження карантину водоканал вже вдавався до такого стабілізуючого заходу – на ніч підприємство припиняло роботу станцій третього підйому, що забезпечують подачу води у багатоповерхівки. Таким чином вдавалося економити на енергоресурсах. До цього варіанту не хотілося б вдаватися особливо в літню пору. Однак обставини з боргами можуть не залишити нам вибору.

З огляду на це, закликаємо споживачів-боржників не ставити в залежність від своїх невиконаних обов’язків увесь Дрогобицький регіон.

Будьте сумлінні- заплатіть за воду! Залишаємося з вами 24/7!

КП «Дрогобичводоканал»

Чат-бот Гаряча лінія