Народив в Дрогобичі – отримай тисячу: у місті започатковують нову програму з підтримки породіль

3 Серпня 16:49

За останній тиждень Дрогобицька громада поповнилась новими мешканцями. У пологовій установі міста на світ з’явилося десятеро малюків —три дівчинки та сім хлопчиків.

Серед породіль є не лише мешканки дрогобицької громади, але й з сусідніх громад, а також одна  жінка з числа внутрішньо переміщених осіб, а саме з Ізюмського району Харківської області, у якої народився син.

Відтак, за доброю традицією, міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з керівницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко 3 серпня завіз пакунки із необхідними речами для новонароджених. Їх у мерії міста вирішили вручати в час війни як матерям, які прибувають до Дрогобича як переміщені особи та народжують тут, так і дрогобичанкам та матерям з інших громад. У пакунках усе необхідне для малюків та мам – засоби гігієни, дитяче харчування, пляшечки, іграшки, памперси, коцики та дитячий одяг.

Народження дитини — це велике щастя. Саме діти зараз є нашою рушійною силою, яка надихає та спонукає нас до неймовірних подвигів. Заради них та їхнього світлого майбутнього ми зараз боремось. А ваше основне завдання зараз — це берегти себе. Бажаю кожній із вас виховувати малечу під мирним небом та у вільній Україні, — звернувся до породіль очільник міста.

Під час розмови з медиками та породіллями Тарас Кучма та Олександра Пашко вирішили започаткувати нову програму допомоги матерям, які народжують. Надавати грошову підтримку у розмірі 1 000 гривень усім породіллям, які народжуватимуть у Дрогобицькому пологовому будинку, незалежно від їхнього місця проживання. Програму в найближчі дні мають затвердити. Відтак за нею із 1 вересня жінки, які народжуватимуть в Дрогобицькій пологовій установі окрім бонусу – потрібних пакунків для новонароджених від міського голови, отримуватимуть і по 1 000 грн.

Прекрасно розуміємо, що зараз кожен переживає непрості часи. Люди виснажені як емоційно так і фінансово. Наше завдання, як влади, усіляко підтримати сім’ї, де на світ з’являються нові життя. Сподіваємось, що започаткована нами програма, яка передбачає виділення по одній тисячі гривень кожній породіллі стане в користі матусям в умовах сьогодення, — резюмував Тарас Кучма.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту