Напередодні Дня Конституції у Дрогобицькій Ратуші відзначили тих, хто долучається до розбудови міста та країни

26 Червня 17:35

28 червня українці відзначатимуть одне з найважливіших державних свят – День Конституції.

Саме в цей день 24 роки тому у Верховній Раді була прийнята Конституція незалежної України.

Напередодні відзначення річниці з дня ухвалення Основного закону країни у Дрогобицькій Ратуші у п`ятницю, 26 червня, відбулися святкові урочистості. Через карантинні обмеження цьогорічне святкування Дня Конституції не буде, як традиційно, масовим. Участь в урочистостях взяли лише службовці структурних підрозділів Дрогобицької міської ради.

Після виконання Державного Гімну України з прийдешнім святом присутніх привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

«Нехай наша спільна праця сприяє подальшій розбудові нашої державності, об’єднує українське суспільство заради розвитку сучасної європейської України.
І нехай демократичні засади, що були закріплені Конституцією стануть реаліями нашого сьогодення», – звернувся зі словами вітання Тарас Кучма.

Відтак міський голова Дрогобича грамотами та подарунками відзначив тих людей, які щоденно долучаються до становлення демократичних засад, а також розвитку Дрогобича та країни загалом. Це як депутати та службовці, так і громадські активісти. Серед тих, які змогли прибути на урочистості, депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч, керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка, керівник відділу правового забезпечення Андрій Швацький, громадські активісти – Світлана Клюй, Наталія Пилипів, а також Юрій Модрицький – голова Дрогобицького міськрайонного товариства «Просвіта.

Також у межах заходу головний юрист Дрогобича Андрій Швацький озвучив основні засади Конституції та передісторію її укладання.

Завершився захід виконанням Духовного Гімну України «Боже великий, єдиний…».

Вела захід – Уляна Воят.

Музикант-віртуоз – Василь Клепач.

Чат-бот Гаряча лінія