Надихнули мистецтвом та допомогли ЗСУ – у муздрамтеатрі відбувся благодійний захід «Лінію оборони тримають живі»

19 Квітня 11:22

Саме під такою назвою 17 квітня на великій сцені Львівського обласного музично-драматичного театру імені Ю.Дрогобича відбувся благодійний проект-концерт. Метою заходу було зібрати кошти, які театрали використають на придбання продуктів для приготування домашніх страв для захисників України. З цією метою у фойє театру встановили скриньки для збору пожертв.

Благочинний захід на дві години переніс присутніх у світ мистецтва та відволік від щоденних болючих новин. До мистецької акції, окрім колективу Львівського академічного музично-драматичного театру ім. Ю.Дрогобича, долучилися Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю «Верховина», муніципальний чоловічий камерний хор «Боян Дрогобицький», а також окремі артисти Харківського національного театру опери та балету ім. М.Лисенка, Луганський обласний академічний муздрамтеатр (м.Сєвєродонецьк) та Донецький академічний обласний театр (м.Маріуполь), працівників яких радо прихистили колеги у Дрогобичі.

Благочинний захід був насичений мистецькими виступами, патріотичною поезією, прозою та піснями. Деякі композиції, а саме «Червона калина», «Батько наш Бандера», Державний Гімн України та Духовний Гімн держави – «Боже, великий, єдиний…» із акторами та співаками спільно виконали усі присутні в залі.
Як розповів головний ініціатор благочинного проекту, керівник Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича, заслужений діяч мистецтв України Микола Гнатенко, вдалося зібрати 10 852 тис.грн. За ці кошти театрали придбають необхідні продукти, з яких готуватимуть страви на передову.

Наша ініціатива – готувати смаколики для воїнів на передову триває. Ми інтенсивно готуємо та надсилаємо домашні страви для наших захисників. В ці дні стараємось подбати про більш святкове меню для воїнів напередодні Паски. Тож робимо домашні ковбаски, шинки, голубці тощо. Наближаємо нашу спільну перемогу та віримо наші ЗСУ, Слава Україні!, – додав Микола Гнатенко.

Фото: Ярослав Грицик

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту