Міські соціальні ініціативи: 671,7 тис. грн перераховано для 801 мешканця Дрогобицької громади у лютому 2021р.

19 Лютого 15:56
У межах Дрогобицької міської територіальної громади працюють декілька комплексних програм соціального спрямування, серед яких – комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями (затверджена рішення сесії Дрогобицької міської ради від 22.01.2021р. №68).
У лютому 2021р. в межах цієї програми 418,6 тис. грн виплачено 424 особам, що відносяться до таких категорій громадян:
✔️особи з інвалідністю I групи (лежачі);
✔️особи з інвалідністю I групи по зору;
✔️сім’ї, в яких зареєстровано двоє і більше непрацюючих осіб з інвалідністю, серед яких є особи з інвалідністю I або II групи або діти з інвалідністю;
✔️одинокі непрацюючі особи з інвалідністю I-II груп;
✔️особи, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Міська комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями передбачає виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
У лютому 2021р. з бюджету територіальної громади виділено 44,6 тис. грн для покриття пільг.
Слід наголосити, що категорія людей, які потребують допомоги, не є сталою, вона постійно змінюється, коло пільговиків та отримувачів допомог розширюється, якщо виникає така необхідність. Так, у межах Дрогобицької громади працює оновлений Порядок надання допомоги сім’ям, в яких виховуються діти з діагностованим церебральним паралічем. Така допомога надається один раз на рік для отримання дитиною реабілітаційних послуг у будь-якому медичному закладі України.
У лютому 2021 р.для реалізації відповідної послуги з бюджету міської територіалдьної громади виділено 10 тис. грн для сім’ї, у якій виховуються дитина з діагностованим церебральним паралічем.
Також рішенням сесії Дрогобицької міської ради затверджено комплексну програма соціального захисту репресованих осіб, воїнів УПА і членів їхніх сімей, на виконання якої призначається щомісячна доплата до пенсії учасникам національно-визвольних змагань, членам Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА, а також адресні допомоги політичним в’язням та особам, які реабілітовані як жертви репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років.
Назагал сума виплати складає 28 тис. грн у лютому 2021р.
Незважаючи на постійну увагу міської влади до малозахищених верств населення, багато людей звертається до міського голови за фінансовою допомогою. У продовж січня 2021 року подано 253 заяви. Виплата даної адресної допомоги нараховує 153,7 тис. грн.
Особлива увага приділяється учасникам антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), членам родин загиблих та родин Героїв Небесної Сотні.
У межах міської програми у лютому призначено одноразову грошову допомогу учаснику АТО/ООС на суму 2 тис. грн.
Окремо зазначаємо, що відповідно до розпорядження міського голови виділено матеріальні допомоги з нагоди відзначення:
🔹 32-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан на суму 6,8 тис. грн
🔸 Дня Герої Небесної Сотні – на суму 8 тис. грн.
Загальна сума виплат у лютому 2021 року становить 671,7 тис. грн.
Чат-бот Гаряча лінія