Відділ культури та мистецтв

Начальник відділу:
Яводчак Олег Васильович

Код ЄДРПОУ:

02229238

Контакти

Адреса:
82100 м. Дрогобич, вул. І. Франка, 20
Телефон:
(03244) 2-22-05
E-mail:
kultura@drohobych-rada.gov.ua

Графік роботи:

Понеділок–Четвер
08:00 до 17:00
П’ятниця
08:00 до 15:45
Обідня перерва
13:00 до 14:00

 • Реалізація політики в галузі культури та мистецтва, управлінням закладами, підприємствами і організаціями культури та мистецтв, що належать до комунальної власності міської ради, координує діяльність закладів культури та мистецтва, що не належать до комунальної власності.
 • Розробка проектів цільових програм та прогнозів розвитку мережі закладів культури та мистецтв, комплексного вирішення проблем галузі культури та мистецтв в містах Дрогобичі та Трускавці.
 • Сприяння відродженню і розвитку культури та мистецтв українського народу, національних меншин, які проживають в містах Дрогобичі та Стебнику.
 • Організація матеріально-фінансового забезпечення закладів, підприємств і організацій культури та мистецтв, що належать до комунальної власності.
 • Забезпечення реалізації політики з питань культури та мистецтв, створює умови для розвитку професіонального театрального, музичного, хореографічного, циркового, образотворчого, декоративно-ужиткового, народного мистецтва, самодіяльної народної художньої творчості, сприяє комплектуванню та поповненню фондів музею, картинної галереї, бібліотек, організації виставок.
 • Проведення фестивалів, виставок творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.
 • Організування обліку, охорони, реставрації, використання і популяризації пам’яток матеріальної та духовної культури в містах Дрогобичі і Стебнику.
 • Розробка і внесення в установленому порядку пропозиції щодо створення меморіальних комплексів, пам’ятників, пам’ятних знаків, здійснює контроль за їх спорудженням на високому художньому рівні.
 • Сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, художніх промислів та ремесел, дбає про розвиток духовної культури національних меншин, які проживають в містах Дрогобичі та Стебнику.
 • Сприяння покращенню мережі і матеріально-технічної бази установ культури та мистецьких навчальних закладів, раціональному використанню кадрів культури і мистецтв.
 • Вживання заходів, спрямованих на розвиток творчої ініціативи трудових колективів, сприяє соціальному захисту працівників культури та мистецтв.
 • Організація бухгалтерського обліку і звітності у закладах культури та мистецтв міст Дрогобича і Стебника.
 • Забезпечення контролю за додержанням правил охорони праці і техніки безпеки на підприємства, установах, організаціях культури та мистецтв, розташованих на території міст Дрогобича та Стебника.
 • Розглядає відповідно до чинного законодавства клопотання і вносить подання про нагородження працівників культури та мистецтв, які особливо відзначилися, державними нагородами, президентськими відзнаками та присвоєння їм почесних звань України, застосовує згідно з чинним законодавством України інші форми морального і матеріального заохочення працівників культури та мистецтва за досягнення у творчій, педагогічній, культурно-просвітницькій і виробничій діяльності.
 • Налагодження стосунків та співпраця з міжнародними, всеукраїнськими, обласними організаціями і фондами у галузі культури та мистецтв.
 • Здійснення контролю за виконанням Закону України «Про охорону культурної спадщини», інших нормативно-правових актів «Про охорону культурної спадщини».
 • Аналізує стан охорони пам’яток історії в місті, які становлять культурну цінність, з метою збереження та подальшого використання.

Начальник відділу  Яводчак Олег Васильович

Заступник начальника відділу Клепач Галина Орестівна

Головний спеціаліст з питань охорони культурної спадщини  Луцька Галина Василівна

2019 р. – 70 відряджень – 23808,51 грн.

2018 р. – 81 відрядження – 22473,01 грн.

2017 р. – 6 відряджень – 910, 75 грн.

Біографічна довідка Керівника

Яводчак Олег Васильович народився 25 вересня 1963 р. у с. Бітля Турківського району Львівської області, громадянин України.
Освіта вища, закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. Івана Франка за спеціальністю «Загальнотехнічні дисципліни з додатковою спеціальністю фізика».
У 1974 р. сім’я переїхала на постійне місце проживання у м. Дрогобич.
1978- 1982 рр. – навчання у Дрогобицькому ПТУ № 15.
09.1982р. поступив на навчання у Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. Івана Франка. Після закінчення ІІІ курсу був призваний на службу до збройних сил (червень 1985- травень 1987 рр.)
07.1989 р. – закінчив навчання у Дрогобицькому державному педагогічному інституті ім. Івана Франка.
09.1989- 02.1991 рр. – інженер з експлуатації телевідеоапаратури об’єднаної дирекції кінотеатрів м. Дрогобича.
03.1991 – 07.1993 рр. – директор – старший інженер кінотеатру «Юність» та відеосалону «Флора».
07.1993 – 06.1996 рр. – директор кінотеатру «Прометей».
06.1996 – 10.1999 рр. – завідувач відділу культури виконкому Дрогобицької міської ради.
10.1999 – 01.2001 рр. – безробітний, пройшов курси професійної перепідготовки за спеціальністю «Оператор ЕОМ».
06.2001 – 06.2002 рр. – директор Дрогобицької філії ВАТ АСК «Скарбниця».
06.2002 – по даний час – начальник (завідувач) відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
Депутат Дрогобицької міської ради ІІІ та V демократичних скликань.
Одружений, дружина Яводчак Олександра Іванівна, 1966 року народження.
Діти: Яводчак Ігор Олегович, 1988 р.н. та Яводчак Назар Олегович, 1996 р.н., одружені.
Судимості не маю.

Декларації про доходи

Яводчак Олег Васильович

Клепач Галина Орестівна

Луцька Галина Василівна

Посадові інструкції

Річний план закупівель

Звіти по допорогових закупівлях

Реєстр договорів

Бюджетні запити

Чат-бот Гаряча лінія