Управління культури та розвитку туризму

Чава Ігор Степанович

Код ЄДРПОУ:

Адреса:
82100 м. Дрогобич, вул. І. Франка, 20

kultura@drohobych-rada.gov.ua

kultura_drog@ukr.net

culture.tourism.dep@gmail.com

Сторінка управління

Графік роботи:

Понеділок–Четвер
09:00 до 18:00
П’ятниця
09:00 до 17:00
Обідня перерва
12:00 до 13:00

Графік прийому:

Понеділок
12:00 – 13:00

Управління реалізовує державну політику в гуманітарній сфері, у галузях культури та мистецтв та туризму, організацію і проведення урочистих зборів, присвячених державним святам, урочистостей, ювілеїв, пам’ятних дат, мітингів (віче) загальнодержавного і міського спрямувань, культурно- видовищних, музичних заходів, маніфестацій (походів) і демонстрацій, інших масових заходів, що проводяться з ініціативи міської ради та її виконавчих органів, а також громадських організацій.

Сприяє роботі творчих спілок національно-культурних товариств, організацій, в тому числі молодіжних і дитячих фондів, асоціацій, інших громадських організацій, які діють у сфері освіти, культури, мистецтв та туризму.

Біографічна довідка Керівника

Рік народження: 1988
Місце народження: Україна, м. Стрий
Освіта: повна вища:
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, спеціальність «Історія»  кваліфікація – магістр з історії, 2011 р.
Досвід роботи:
07 – 10.2011р. – Юрисконсульт ТОВ “Конкордія-І”
11.2015 – 01.2016 р. – Молодший науковий співробітник музею «Дрогобиччина»
02.2016 р.  – по цей час Директор КП «Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича»
Нагороди, почесні звання:
Почесна грамота Львівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю в галузі туризму, вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі Львівщини та з нагоди Всесвітнього дня туризму (розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.09.2017 р. № 712/0/5-16)

Декларації про доходи

Декларації посадових осіб доступні за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/

Посадові інструкції

Річні звіти