Мистецькі колективи Дрогобича та Стебника заслужено мають звання «Народних» | Відео

6 Березня 11:24

У неділю, 5 березня, у Дрогобицькому Народному домі мистецькій колективи Дрогобицького Народного дому та Стебницького Народного дому підтверджували своє право на звання «народних» та «зразкових» колективів. Атестаційна комісія, до якої входили представники обласного методичного центру, високо оцінили майстерність усіх колективів, які було представлено у Народному домі ім. І. Франка у Дрогобичі.

Про це інформують в управлінні культури та розвитку туризму.

На сцені виступали танцювальні колективи при Дрогобицькому Народному домі:  Народний ансамбль народного танцю «Верховинка», Народний ансамбль сучасного танцю «Віва» та Народний ансамбль бального танцю «Оксамит».

Звання «Народного» підтвердили і ансамбль скрипалів «Чарівні мелодії» та Народний аматорський ансамбль народної музики «Джерела Карпат», які теж функціонують при Дрогобицькому Народному домі імені Івана Франка.

Був представлений і художньо-просвітницький колектив «Ровесник», який декламував Шевченківське слово та Народний аматорський театр імені Лесі Українки.

Стебницький народний дім представляли вокалісти – Народний жіночий вокальний ансамбль – «Стебничаночка» та Народний аматорський цирк «Вікторія».

Після усіх виступів, атестаційна комісія високо оцінила професіоналізм та майстерність мистецьких колективів Дрогобицького та Стебницького Народних домів і усім колективам підтвердила звання «Народних».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту