Літо – без гаджетів: на вулиці Самбірській організували свято розваг для дітей

19 Серпня 15:38

Літо – чудова пора відпочити не лишень від школи, але й гаджетів, інтернет-ігор тощо. З такою метою днями відділ сім’ї, молоді та спорту організував для дітей мікрорайону вулиці Самбірської свято вуличних розваг. Як розповіла керівник відділу Олександра Пашко, діти з великою радістю долучилися до дійства.

Свято згуртувало понад 60 дітей різного віку. Вони озброїлися роликами, скейтами, велосипедами та самокатами і змагалися між собою. Окрім цього було організовано безліч інших рухових  ігор, які засвідчили  – наші діти активні, жваві і готові забути про  гаджети заради активних розваг, – наголосила Олександра Пашко.

Кульмінацією дійства стало нагородження переможців. Усі дітки отримали цікаві подарунки у різних вікових категоріях.

Дуже приємно, що наше свято розваг підтримали активні батьки, які допомогли із призами. Серед яких був сертифікат в один із закладів харчування міста Дрогобича, – додала Олександра Пашко.

Як стверджує керівниця відділу сім’ї та молоді, висновки свята більш ніж оптимістичні – діти Дрогобича відкриті до активного дозвілля та потребують у місті якомога більше просторів для спортивного дозвілля.

Перейти до вмісту