Кількаметрове державне знамено та символічний плакат із дитячих синьо-жовтих долонь: у Дрогобичі патріотично та камерно відзначать День державного прапора України

9 Серпня 14:10

23 серпня відзначатимемо День державного прапора. Свято є відносно новим і було засноване указом другого президента України від 23 серпня 2004 року. Відтак з 2009 року 23 серпня започатковано офіційну церемонію підняття державного прапора по всій Україні.

Щорічно у День державного прапора у Дрогобичі проводили низку патріотичних заходів. Цьогоріч, зважаючи на воєнний стан, від масових та гучних святкувань відмовились. У місті з нагоди свята 24 серпня за ініціативи відділу сім’ї та молоді буде розгорнуто кількаметрове синьо-жовте знамено та виконано Державний Гімн. Також є бачення, щоб активна молодь міста та члени молодіжних організацій, під звуки патріотичних пісень, занесли на Площу ринок символіку військових частин, у яких нині служать захисники із Дрогобича та мужньо боронять кордони нашої держави.

Окрім цього, у Дрогобичі із синьо-жовтих дитячих долонь намалюють величезний плакат, який символізуватиме прагнення усіх українських діток жити та виростати у мирній країні під мирним небом.

Окреме звернення до дрогобичан та мешканців громади і голів ОСББ – до Дня державного прапора вивісити синьо-жовту символіку на своїх будинках, прикрасити прапорами балкони у центральній частині міста, фасади фірм, магазинів, кав’ярень та підприємств.

У цей день, День державного прапора, маємо показати, що ми єдині та нездоланні. Саме за синьо-жовте знамено та нашу Незалежність сьогодні ведуть запеклі бої з окупантом наші захисники. Тому в день свята кожна вулиця у Дрогобичі, кожен будинок та організація мають майоріти синьо-жовтими кольорами рідного прапора та демонструвати нашу єдність та віру в Перемогу, – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту