Комунальне приміщення на вул. М.Грушеського, 70, продають через електронний аукціон

16 Січня 16:52

У відділі оренди та приватизації комунального майна ДМР повідомляють про продаж на електронному аукціоні об`єкту комунальної власності територіальної громади Дрогобича.

1.Інформація про об‘єкт приватизації.

Місцезнаходження об’єкту: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 70.

Найменування об’єкту: нежитлове приміщення загальною площею  234,3 кв.м. Фотографічні зображення та технічна документація додаються.

Відомості про об’єкт:

Нежитлове підвальне приміщення площею 234,3 к. м., розташоване в двоповерховій прибудові п‘ятиповерхового житлового цегляного будинку. Рік побудови згідно даних ДДМБТІ 1981. Функціональне призначення-складські приміщення. Доступ до приміщень здійснюється через окремий вхід з тильної сторони будівлі. Більша частина сходів входу зруйнована, через що доступ до приміщення ускладнений. В приміщеннях необхідно провести ремонтні роботи із застосуванням сучасних матеріалів. Фізичний знос конструктивних елементів складає 40%. Технічний стан приміщення класифікується, як задовільний.

Відомості про земельну ділянку: земельна ділянка під об’єктом окремо не виділялася, кадастровий номер відсутній. Інформація про цільове призначення відсутня.

2.Інформація про електронний аукціон:

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

Дата та час проведення аукціону:

29.01.2020 р. Година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, та в електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 годин 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

3.Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація нежитловго приміщення за адресою : м. Дрогобич, вул. Грушевського, 70, пл. 234,3 м. кв.

Стартова ціна об`єкту (з ПДВ) для продажу на аукціоні без умов: 398 989,20 грн. з ПДВ.

Розмір гарантійного внеску :39 898,92 грн., з ПДВ.

Стартова ціна об»єкту (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 199 494,60 грн. з ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 19 949, 46 грн, з ПДВ.

Стартова ціна об»єкту (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 199 494,60  грн. з ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 19 949,46 грн, з ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску: 944,60 грн.

Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій 21 календарний день від дати аукціону.

Крок аукціону на аукціоні без умов: 3 989,89 грн.

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 1994,94 грн.

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

4. Час і місце проведення огляду об’єкту комунальної власності.

Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником відділу оренди та приватизації Яцишин О. Є. за телефоном: 22535 з 10.00 до 17.00.

Начальник відділу : Росоха Р. В.

Організатор аукціону:Виконавчий комітет ДМР.

Адреса: 82100, м. Дрогобич, пл. Ринок, 1.

Найменування банку та його реквізити для проведення розрахунку за придбаний об‘єкт:

р/р UA 948201720355539021001046989 у ДКСУ у м. Києві, МФО 820172, код ЄДРПОУ 26307196.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: prozorro.sale

5. Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців – фізичних осіб – громадян України – копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян – копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців – юридичних осіб:

– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань України – для юридичних осіб – резидентів;

– документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, – для юридичних осіб – нерезидентів;

– інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

– остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу (у разі наявності таких).

6.Додаткова інформація:

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432 .

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Чат-бот Гаряча лінія