З паперу в цифру: Геоматеріали території міста оцифровують

8 Жовтня 16:15

У межах співпраці проеку “Дрогобич – Smart City” та “Е-рішення для громадян” Центру розвитку інновацій (керівник Сергій Лобойко) і за підтримки «U-LEAD з Європою» геоматеріали території міста оцифровують.

Відтак повна об’єктивна інформація про доступні об`єкти нерухомості, інженерні мережі, зокрема водопостачання та тепломережі, і інфраструктуру з`явиться у геоінформаційній системі.

На разі, як зазначає начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер, експерти, які прибули до Дрогобича, сканують наявні у відділі містобудування та архітектури планшетні дані, КП «Дрогобичводоканал» та КП «Дрогобичтеплоенеро», а опісля оцифрують та внесуть на спеціальну геоінформаційну систему.

«Геоінформаційні системи — це веб-ресурс, для вирішення сукупності завдань зі збору, зберігання, відображення та аналізу просторової та іншої пов’язаної з нею інформації про об’єкти, процеси і явища, котрі є у місті. Використовуючи геоінформаційну систему, для отримання регламентованого доступу до достовірних та актуальних даних міста, пошуковець витрачає набагато менше часу на їх пошук, аналіз та узагальнення», — коментують у відділі містобудування та архітектури ДМР.

Чат-бот Гаряча лінія