З Дрогобича на передову відвезли чергову гуманітарну допомогу

9 Травня 15:14

Наприкінці минулого тижня з Дрогобича на фронт відправили черговий конвой з гуманітарною допомогою для воїнів, які захищають Україну від московських загарбників.

Відвезли допомогу особисто міський голова Дрогобича Тарас Кучма, спільно з Русланом Щербою та радником Павлом Цвігуном.

В ході візиту на схід, дрогобичани відвідали одразу декілька підрозділів ЗСУ та батальйон імені генерала Кульчицького Національної гвардії України, які дислокуються на східному напрямку фронту.

У складі конвою на фронт вирушили одразу сім автівок з гуманітарною допомогою. Воїнам відправили генератори, автомобільні шини для транспортних засобів, які задіяні у військових діях, засоби зв’язку та інші спецзасоби, яких потребували захисники. Окрім цього хлопцям відвезли необхідні продукти харчування та смаколики.

Допомогу передали бійцям Дрогобицького батальйону територіальної оборони ім. Петра Сагайдачного, які вже другий тиждень перебувають на фронті та 24-ій окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Остання, окрім гуманітарної допомоги та військових спецзасобів, отримала від дрогобичан позашляховик, кошти на який зібрали футболісти-аматори Дрогобича та їх українські та закордонні друзі.

Під час поїздки дрогобичани відвідали військовослужбовців батальйону Кульчицького НГУ, у складі якого воюють вихідці з Дрогобиччини та доставили їм необхідну допомогу.

Нам вдалось провідати хлопців з рідного мені батальйону та доставити їм необхідні речі. Приємно чути, що побратимам допомагають, що вони забезпечені необхідними засобами для ведення бойових дій та захисту. Чималу допомогу батальйону, за словами бійців, надає Антон Геращенко, за що хлопці дуже вдячні. Нам важливо підтримувати наших захисників усіма можливими засобами та забезпечувати надійний тил для тих, хто береже нашу Україну на фронті, – наголосив міський голова Тарас Кучма.

Також в ході поїздки було доставлено фуру, наповнену необхідною гуманітарною допомогою для Дніпра.

Дрогобицька громада намагається регулярно підтримувати місцеві військові підрозділи, які станом на сьогоднішній день дислокуються на лінії фронту, а також відправляє гуманітарні конвої для міст, які постраждали від ворожих обстрілів.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту