Зміни у Стебнику: нові зупинки, заїзд для громадського транспорту та обговорення концепції реконструкції центральної площі

21 Жовтня 11:43

У Стебнику, який є частиною Дрогобицької територіальної громади, крок за кроком втілюють позитивні зміни, аби зробити місто затишнішим та комфортнішим для його мешканців.

«Звісно, коштів в бюджеті зараз не так багато. Не можна зробити все і одразу. Тому намагаємось робити те, що під силу і маленькими кроками втілювати позитивні зміни», – зізнається староста Стебника Тарас Городиський.

Наприкінці серпня в місті встановили дві нові зупинки громадського транспорту – на вулиці Володимира Великого та Мекелити. Днями було проведено роботи з облаштування заїзду для громадського транспорту на зупинках по вулиці Куліша (біля лікарні) та на вулиці Володимира Великого.

«Це невеликі, але суттєві роботи. Адже якісний заїзд допоможе краще упорядкувати рух транспорту», – переконаний староста.

Паралельно тривають поточні ремонтні роботи на вулицях Шептицького та Гоголя та облаштування тротуару на перехресті вулиць Дрогобицька-Трускавецька.

Також в місті розпочали обговорення концепції реконструкції центральної площі Стебника. До міста завітав архітектор Петро Сметана, який є автором проекту з реконструкції центральної площі Дрогобича. Разом з старостою та місцевими депутатами і активістами він оглянув центральну площу та висловив свої думки відносно можливостей адаптування великої території площі під потреби мешканців.

Наразі староста Стебника закликав мешканців долучатись до обговорення та залишати свої думки і побажання відносно того, якою вони бачать центральну площу рідного міста.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту