Зміни до бюджету, військовий ПДФО та переформатування виконкому: розпочала роботу 42-га сесія міської ради

14 Вересня 14:53

Сьогодні, 14 вересня, розпочала роботу 42-га сесія Дрогобицької міської ради. Депутати розглянули та затвердили низку бюджетних питань, внесли зміни до цільових програм та проголосували звернення до Кабміну, Верховної Ради та Президента України щодо необхідності збереження ПДФО військових у місцевих бюджетах.

Традиційно сесію розпочали з депутатських запитів та звернень. Зокрема обранців громади хвилювали питання робіт в житлово-комунальній сфері громади, встановлення додаткових дорожніх знаків, а також проблеми систематичного спалювання трави в населених пунктах громади. З такими питання перед колегами виступили депутати Богдан Звір та Михайло Задорожний.

Під час розгляду порядку денного депутати внесли зміни до бюджету та зміни до цільових програм фінансової підтримки, затверджених раніше радою. Також сесія прийняла звернення до державних органів влади щодо доцільності збереження надходжень від ПДФО військовослужбовців у місцевих бюджетах. Якщо з 2024 року податок на доходи фізичних осіб, який надходить від заробітних плат військових, заберуть до державного бюджету, громада може втратити понад 270 мільйонів гривень.

Звернення скерують до Президента, Кабміну та Верховної Ради України. Такі звернення скеровують і інші міста України, які через зміни можуть опинитись з чималим дефіцитом у бюджеті.

Згодом відбулось тривале обговорення питання переформатування складу виконавчого комітету ради. До складу виконкому за партійною квотою включили Олега Коваля. Він замінить Романа Щудло, який подав заяву про вихід зі складу виконкому.

Після проголосованих рішень було оголошено перерву в роботі сесії до наступного пленарного засідання.

Перейти до вмісту