За тиждень на Дрогобиччині виявили 19 нових випадків захворювання на коронавірус, 3 осіб – шпиталізовано

21 Листопада 10:32

За останні сім днів на Дрогобиччині зафіксовано 19 нових випадків захворюваності на ковідну недугу. Позаминулого тижня кількість первинно виявлених хворих становила 10 осіб. Таку інформацію 21 листопада під час щотижневої оперативної наради озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. За його словами станом на ранок понеділка в стаціонарі інфекційного відділення Стебницької міської лікарні ушпиталено 3 осіб у стані середньої важкості.

Триває процес вакцинації населення. Однак, останні тижні спостерігаємо тенденцію до зниження кількості вакцинованих осіб. Зокрема, за останні сім дні від ковіду імунізувались 98 мешканців. Закликаємо дрогобичан та мешканців територіальної громади не нехтувати своїм здоров’ям, особливо тих, хто має супутні захворювання та зголошуватись на імунізацію, – закликає Володимир Чуба.

Загалом, за твердженнями головного медика Дрогобича на початок листопада кількість вакцинованих мешканців Дрогобича та територіальної громади становить понад 45%. Кабінети  вакцинацій працюють у міській поліклініці на Січових Стрільців, у поліклінічному відділені районної лікарні та поліклінічному відділенні Стебницької міської лікарні.

Медики стверджують – вакцинацію в першу чергу слід робити особам похилого віку та людям, які мають супутні хвороби, щоб вберегти себе від ускладнень перебігу ковідної недуги.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту