«За благодійність та меценатство»: з нагоди ювілею Владиці Ярославу Прирізу вручили відзнаку

31 Березня 16:33

Сьогодні роль української церкви при викликах, які є у державі, зростає. Понад 30 років тому УГКЦ була у підпіллі. Сьогодні роль церкви, як і у всі часи, є вкрай важливою у протистоянні не лише зовнішньому ворогу, а й духовному збагаченню та єднанню всього українського народу. 30 березня свій ювілей відзначив Владик СДЄ УГКЦ Ярослав Приріз. З нагоди ювілею іменинника привітав очільник громади Тарас Кучма та його заступники – Ігор Герман, Володимир Коцюба та Роман Москалик.

Принагідно, посадовці обговорити подальшу співпрацю церкви та місцевого самоврядування, виклики та шляхи їх подолання.

Цьогоріч Єпархія відзначатиме своє тридцятиріччя. Тож посадовці та духовенство проговорили підготовчі процеси, зокрема візит Патріарха – Святослава Шевчука. Говорили і про роль церкви у житті сучасної молоді, реколекції, які проводять у Народному домі та виклики, які сьогодні є на державному рівні. Вагомим внеском Єпархії є постійна підтримка та допомога військовим. Також духовенство провадить активну роботу у діяльності, долучається не лише до масових заходів, а й до прийняття суспільно важливих рішень.

Від імені громади Тарас Кучма подякував Владиці і всьому духовенству за жертовність та настанови. Відтак вручив Владиці Ярославу Прирізу відзнаку за благодійність та меценатство.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту