Завтра Дрогобиччина попрощається з загиблим воїном Володимиром Німчаком

24 Травня 18:42

Дрогобицька громада втратила ще одного захисника – 42-річного Володимира Німчака.
Володимир є вихідцем села Воля Якубова Дрогобицької громади, закінчив 14-ту школу м. Дрогобича.

Одразу після повномасштабного вторгнення росії на українські землі, 25 лютого Володимир пішов добровольцем на фронт – захищати рідну країну. Протягом трьох місяців чоловік виконував бойові завдання в одному з підрозділів Збройних Сил України.

Загинув Володимир Німчак 22 травня 2022 року біля Миколаєва, під час перебування на лінії фронту.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – Володимира Німчака.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, колег та усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Тіло загиблого захисника везуть до Дрогобича.

Завтра, 25 травня, о 10.00 конвой з тілом загиблого захисника України, вирушить траурним маршрутом вулицями міста – від лікарняного містечка, по вулиці Сагайдачного, 22 січня, через Старе Село, Залужани – до батьківського села Воля Якубова.

Чин похорону героя проведуть о 16.00, в церкві села Воля Якубова.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту