Е-садок: як відбувається електронний запис дітей до закладів дошкільної освіти

9 Березня 9:32

Відділ освіти Дрогобицької міської ради прийняв рішення про перехід на новий сервіс електронної реєстрації до закладів дошкільної освіти – Е-садок, який допомагає забезпечити відкритий та прозорий процес формування черг та зарахування дітей до освітніх закладів.

Як зазначають у Відділі освіти, перехід на сервіс Е-садок був рекомендований департаментом освіти ЛОДА та абсолютно не поступається своїми функціями блокчейну, який використовувався раніше, однак є куди дешевшим в обслуговуванні.

Як розповів заступник начальника відділу освіти з дошкільної освіти Михайло Марченко, зараз відбувається робота щодо напрацювання усіх необхідних роз’яснень та відео-інструкцій для батьків про те, як правильно зареєструвати дитину та як стежити за просуванням черги.

Зараз ще частина наших ЗДО проходять ознайомчі семінар про електронний сервіс реєстрації дітей у ЗДО на базі Е-садок. Це обов’язкова процедура перед запуском повноцінної роботи. Розробник проводить навчання щодо роботи та положень сервісу. Також на базі деяких ЗДО вже створено тестувальні черги. Окрім цього, днями ми презентуємо розроблені відео-інструкції для зручності батьків, у яких буде детально роз’яснено, як правильно зареєструвати дитину, – прокоментував Михайло Марченко.

Ще однією перевагою сервісу Е-садок від блокчейну є те, що користуючись новим сервісом, батьки можуть подати заявку одночасно до трьох закладів дошкільної освіти.

А якщо у батьків виникнуть будь-яку технічні труднощі під час подачі заявки, вони можуть одразу ж звернутись до фахівців з технічної підтримки електронного сервісу.

Також, як розповів Михайло Марченко запис до закладів дошкільної освіти може відбуватись трьома шляхами.

Перший варіант – батьки самі реєструються на сервісі Е-садок, вибирають бажаний заклад дошкільної освіти для малечі та самостійно відслідковують чергу.

Якщо з певних причин батьки не можуть здійснити реєстрацію онлайн, вони можуть звернутись до обраного вже закладу освіти або ж звернутись у відділ освіти, де їм допоможуть з реєстрацією. Але, як зазначає Михайло Марченко, в такому разі батьки самостійно відстежувати чергу не зможуть.

Перейти до вмісту