Dozorro – контроль закупівель

Dozorro – це онлайн-платформа (портал), де будь-хто може надати зворотній зв’язок замовнику чи постачальнику, суспільству чи правоохоронним органам щодо проведеної процедури закупівлі, обговорити та оцінити умови конкретної закупівлі, проаналізувати закупівлі окремого замовника. Основний функціонал порталу — подання структурованого відгуку.

Основне джерело даних — це сам бізнес, інтереси якого порушили і який залишає відгуки. Перевагою платформи є пряма інтеграція з базою даних ProZorro. Будь-який тендер оголошений у системі публічних закупівель, одразу відображається на порталі Dozorro та на нього може бути залишений відгук та коментар..

Залишені відгуки опрацьовуються відповідними представниками Dozorro-спільноти. Всі відгуки є загальнодоступними. Крім того, згідно рішення виконавчого комітет Дрогобицької міської ради від 05.06.18№129, створено відповідні кабінети на порталі Dozorro, що дозволяє місту контролювати закупівлі, які здійснюються їхніми структурними підрозділами. Відповідальні підрозділи за моніторинг (Відділ економіки та Відділ інформаційних технологій та аналізу)

Залишити відгук може будь-яка особа (потенційні учасники, учасники, постачальники, замовники, громадяни), яка авторизувалася на порталі через Facebook або Google.

Перейти до вмісту