Діємо для здоров’я: Дрогобицька громада бере участь в україно-швейцарському проєкті здорового харчування

30 Грудня 8:19

Дрогобицька міська територіальна громада бере участь в Україно-Швейцарському проєкті «Діємо для здоров’я». Мета проєкту – знизити рівень поширення неінфекційних захворювань та смертності від них в Україні.

Здорове харчування є одним з пріоритетних заходів, тому реформа системи шкільного харчування, яка відбувається в Україні, за ініціативи першої леді Олени Зеленської, не залишилася поза увагою проєкту.

Платформа «ЗнаЇмо» – спільний проєкт державних органів України, міжнародних партнерів, українських громадських організацій і компаній. До його підтримки залучені зокрема Міністерство освіти і науки України, Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство економіки України, Центр громадського здоров’я України, UNICEF Ukraine Україно-Швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я», ГО «Здоровбудь», Культура їжі I Cult Food, Асоціація дієтологів України, Decentralization for Improved Democratic Education та багато інших.

Кухарі та медичні сестри матимуть сучасне меню, яке базується на новій нормативній базі.

Вчителі знайдуть чимало підказок, пізнавальних відео, які допоможуть інтегрувати тему здорового харчування у свої уроки та позаурочні заходи.

Батьки – це головні агенти змін для своїх дітей. Ми підготували для них чимало порад, які допоможуть легко скоригувати раціон і харчові звички дитини.

Наприклад:
Як складати і чим наповнювати ланч-бокси для школяра?
Якими локальними та сезонними продуктами наповнювати сімейне меню?
Як запроваджувати сімейні традиції, що сприятимуть здоров’ю всієї родини?

Великий розділ присвячений дітям. У ньому пояснюється:
– як скласти свій раціон за допомогою Тарілки здорового харчування?
– які напої є здоровішими?
– як не піддаватися на рекламу шкідливих продуктів?
– чому так важливо не тільки здорово їсти, але й багато рухатися?

Для порталу «ЗнаЇмо» проєктом «Діємо для здоров’я» було створено відео про тарілку здорового харчування – https://m.youtube.com/watch?v=mIu1O0VFsvM

До створення цього розділу долучилися самі діти та студенти».

Портал https://znaimo.gov.ua/ – це не лише про їжу, але про значно глибші речі, які здатні підштовхнути кожного українця до змін.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту