Дрогобич налагоджує ділові контакти з промислово-торговою палатою польського міста Битом

23 Вересня 10:45

В рамках святкування 930-річчя міста у світлиці Дрогобицької міської ради відбулась зустріч міст-побратимів Дрогобича та Битома (Республіка Польща).

Дрогобицьку ТГ представляв перший заступник міського голови Ігор Герман, представники управління інвестицій та економічного розвитку, підприємці міста. Зі сторони гостей до нас завітали Президент Битомської промислово-торгової палати пан Кшиштоф Гайоша (Krzysztof Gajos) та начальник Департаменту стратегії, європейських фондів та обслуговування інвестора пан Станіслав Корман (Stanislaw Korman).

Польська сторона наголосила, що Дрогобич в їхніх очах (як і в очах іноземного інвестора) має ряд переваг, серед яких було виділено: близькість до кордону з Європейським союзом, добру якість шляхів сполучення, сприятливе географічне розташування поруч з рекреаційними центрами регіону (Трускавцем і Східницею), наявність робочої сили, яка добре зарекомендувала себе не лише в Польщі, але й місті Битом (наші співвітчизники працюючи в будівельній компанії брали участь в проєктах з ревіталізації ряду місцевих пам’яток архітектури), близькість по світогляду та менталітету до європейців, відсутність мовних бар’єрів тощо.

В свою чергу підприємці Дрогобича наголосили на вже сформованих бізнесових контактах з польською стороною, відмітили, що частину з них було призупинено через коронавірус, задекларували свою готовність до співпраці з представниками бізнесу та адміністрацією міста Битом.

В ході зустрічі обома сторонами було напрацьовано консенсус щодо бачення потенційних точок дотику та перспектив співпраці між підприємцями міст-побратимів.

У свою чергу Дрогобицька міська рада звертається до широкого кола підприємців, зацікавлених у налагодженні ділових контактів з Промислово-торговою палатою міста Битом (Сілезького воєводства республіки Польща), ознайомитись з бізнес-пропозиціями польської сторони, завітавши в управління інвестицій та економічного розвитку (Дрогобицька міська рада, каб. 214, тел. 2-45-25)

Чат-бот Гаряча лінія