Дрогобич готує чергову допомогу для військових на сході: закликаємо долучатись до збору!

28 Вересня 15:36

Військові 15 реактивного артилерійського полку (частини А1108), які зараз перебувають в зоні бойових дій на сході України, отримають чергову підтримку з Дрогобича.

До Дня захисника України, який відзначатимемо 14 жовтня, з Дрогобича на фронт поїде вантажівка з необхідною допомогою, солодощами та дитячими малюнками, які завжди зігрівають серце нашим військовим.

«Ми підтримуємо постійний зв’язок з нашими воїнами. Маємо список того, чого потребують наші «смерчі» – військові 15-го реактивного артилерійського полку. Актуальними є господарські інструменти, засоби особистої гігієни, медикаменти – особливо противірусні, протизастудні засоби. Окрім цього хлопцям завжди приємно отримувати солодощі та дитячі малюнки» – наголошує організатор поїздки, заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч.

Наразі стартував збір товарів, які відвезуть хлопцям на передову.

З потрібного :
1000 метрів кабелю (на його придбання бракує 7000 грн.)
100 метрів затіняючої сітки
3 дальноміри
3 блоки живлення
2 бензопили та 2 ланцюги

Повезуть допомогу заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч та військовий капелан Тарас Коцюба.

«Також ми розпочинаємо акцію “мішок на ВОП”. Ми звертаємось до кожного з проханням – принести бодай по одному мішку.Усі ці мішки на Сході будуть наповнені піском, глиною чи землею, а з них будуть зведені захисні укріплення! Давайте, як завжди, разом підтримаємо наших хлопців, що кожен день здобувають для нас з Вами перемогу!» – закликає Андрій Ковч.

Попередньо збір триватиме до 8 жовтня. Всім, хто може долучитись до підтримки військових, – прохання звертатись в кабінет №210 Дрогобицької міської ради (2-05-84). Контактна особа – Олександра Пашко.

 

Чат-бот Гаряча лінія