Дрогобич від Латвії отримав 50 контейнерів для збору пластику

29 Вересня 16:02

В рамках підписаного контракту з прибалтійською компанією EcoBaltiaVide Дрогобич цими днями отримав безкоштовно перші 50 контейнерів для збору пластику. Із цієї кількості – 20 контейнерів пластикові, 30 – металеві. Як розповів секретар Дрогобицької міської ради Орест Каракевич, за два тижні у Дрогобич поступить ще одна партія контейнерів для збору пластику. Контейнери розставлять по сміттєвих майданчиках міста.

Прибалтійська компанія, що має двадцятирічний досвід діяльності та з якою ми літом підписали меморандум, має на меті реалізувати на наших теренах масштабний проєкт – не лише утилізація відходів, а комплексне впровадження екологічної стратегії, запровадити логістику сортування та збору відходів по місту та на теренах нашої громади. В швидкому майбутньому ми маємо дійти до побудови сміттєсортувальної станції та заводу, як і говорили, – наголосив Орест Каракевич.
Також за словами секретаря міської ради, місто уже очікує на техніку для сортування і утилізації пластику. Відібраний товар, а це саме товар, а не сміття, в рамках контракту буде проданий в Латвію.

Також за твердженнями Ореста Каракевича, дуже важливо проводити просвітницьку роботу серед мешканців міста та громади щодо сортування сміття на наших теренах. Основну увагу будуть приділяють дітям, з якими у школах проводитимуть відповідні навчання. Оскільки знання закладені в юному віці – маю перерости у позитивний результат.

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту