Дрогобицька міська лікарня №1 у п’ятірці багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування ІІ рівня на Львівщині

Понеділок, 21 20 Жовтня19

Під час засідання Госпітальної ради Львівської області, яке відбулося наприкінці минулого тижня, затвердили мережу багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування.

Багатопрофільні лікарні — це потужні заклади, які мають надавати медичні послуги цілодобово і мати спеціалістів та обладнання для роботи в такому режимі.

Всього таких медзакладів у Львівській області визначено дев`ять: п'ятьІІ рівня та чотириІ рівня.

КНП "Дрогобицька міська лікарня №1" увійшло до п'ятірки багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування ІІ рівня.

Про це у понеділок, 21 жовтня, у ході щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

«Було проаналізовано роботу всіх лікарень області і серед них зробили відбір. До уваги брали як забезпеченість медичним обладнанням, так і кадровий склад, результати роботи», — наголосив Володимир Чуба.

Багатопрофільними лікарнями у Львівській області визначено:

- Львівська міська лікарня швидкої допомоги (лікарня інтенсивного лікування II рівня);

- Львівська обласна лікарня (II рівня);

- Львівська міська клінічна лікарня №8 (II рівня);

- Дрогобицька міська лікарня №1 (II рівня);

- Червоноградська міська лікарня (II рівня);

- Буська центральна районна лікарня (I рівня);

- Самбірська центральна районна лікарня (І рівня);

- Стрийська центральна районна лікарня (І рівня);

- Новояворівська лікарня (І рівня).