Допомога одиноким: Святого Миколая чекають не лише діти, а й дорослі

29 Листопада 9:54

Свято Миколая, яке відзначаємо 19 грудня, несе людям позитивний настрій  та дарує тепло. Дрогобич — місто в якому соціальна політика розвинута на високому рівні, де пам`ятають про кожного, хто цього потребує допомоги.

Активну роль у цьому процесі відіграють не лише міські та державні  служби, а й різноманітні підприємства, організації, об’єднання, мешканці міста.

Так, У Дрогобицькому міському територіальному центрі соціального обслуговування готують свято Миколая для одиноких літніх людей.

Як повідомила директор Терцентру Марія Лютик, для 400 одиноких людей  літнього віку вже готують солодкі подарунки та продуктові набори на Свято Миколая. Також триває підготовка до святкового концерту.
Підготувати подарунки для літніх одиноких людей вдалося і за підтримки монастиря святих Апостолів Петра і Павла.

«Ми дбаємо про своїх підопічних не лише на Свято Миколая, а й впродовж цілого року. Так, сьогодні допомогли хлібо-булочними виробами, через декілька днів у нас відбудеться концерт, після якого плануємо  організувати екскурсію містом», — зазначає директор Терцентру Марія Лютик.

Дрогобицький міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців міста.

Охочих допомогти самотнім дрогобичанам рекомендуємо звертатися у Терценр за адресою вул. А.Міцкевича, 3.

Чат-бот Гаряча лінія