Допомога для породіль: пакунки із речами першої необхідності для малечі вчергове відвезли в пологовий будинок міста

14 Червня 15:30

Підтримали матусь і новонароджених – 14 червня міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівником відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко здійснили чергову поїздку в Дрогобицький пологовий будинок. За останні сім днів в медичній установі міста на світ з’явилося 6 малюків: двоє дівчаток та четверо хлопчиків. Серед новонароджених і хлопчик з числа ВПО, зокрема із Харківської області.

За традицією кожній породіллі міський голова вручив пакунки із речами першої необхідності, зокрема, дитячим одягом, пляшечками, сумішами та забавками для новонароджених. Матусям Тарас Кучма побажав міцного здоров’я і найголовніше – виховувати і ростити діток під мирним українським небом.

Щиро радію, що бачу посмішки на ваших обличчях. Адже радість материнства – найбільше щастя в житті жінки. Незважаючи на те, що в нас іде війна, ви сильні духом та здійснили важливий подвиг – стали матерями. Нехай ваші діти зростають у мирній і квітучій Україні. Тішимось і тим, що щотижня кількість нових мешканців нашої громади зростає за рахунок породіль з числа ВПО. Ми раді підтримати усіх, кому потрібна наша допомога, – наголосив Тарас Кучма.

Із початком війни, у мерії Дрогобича прийняли рішення формувати пакунки із необхідними речами для жінок, які народжують. За баченням міського голови – такого плану допомогу надаватимуть до кінця цього року.

Це не є так звані бейбі-бокси, які кожній породіллі вручає держава. Тому не слід плутати. З перших днів війни до нас почала надходити допомога від наших партерів закордону. Тож міським головою було прийняте рішення формувати пакунки із речами першої необхідності для новонароджених. Що ми і робимо. Сподіваємось, нам вистачить ресурсу і щотижня до кінця року ми будемо розвозити ці пакунки в наш пологовий будинок. Це важлива ініціатива, оскільки часи не прості – триває війна, яка ослаблює фінансово та морально. Тому вважаємо своїм обов’язком підтримувати жінок, які народжують, – додала Олександра Пашко.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту