«Долішньолужецька гімназія є найвіддаленішою в громаді і ми маємо її зберегти», — Тарас Кучма про візит до освітнього закладу

25 Жовтня 16:58

У закладах освіти Дрогобицької громади триває моніторинг процесу очного навчання під час війни та підготовки до опалювального сезону. Міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з керівником відділу освіти Віталієм Вовківим здійснили робочий візит до Долішньолужецької гімназії.

Як повідомив Віталій Вовків, в освітній установі станом на 2022-2023 функціонує вісім класів, у яких навчається 71 дитина. Школа розрахована на 140 учнів, а середня наповненість становить 8,5 учня на клас.

Відтак, посадовці спільно з керівницею закладу Ганною Федоричко, педагогічним колективом та старостою села Олександрою Семків обговорили перспективи та можливості розвитку Гімназії. Тарас Кучма закликав освітян обрати свій гімназійний напрямок та розвивати його.

Ваша гімназія є найвіддаленішою в громаді і ми маємо її зберегти. І зараз нам потрібно працювати над її розвитком. Оберіть свій гімназійний напрямок та працюйте над ним, щоб батьки та учні бачили, чому ваша школа найкраще підійде для них. Ви, освітяни, є основним джерелом інформації для ваших односельчан. Розвивайте, напрацьовуйте нові можливості розвитку, щоб залучати все більше учнів. А ми будемо допомагати вам та сприяти реалізації ваших ідей, — звернувся до колективу Тарас Кучма.

Також очільник громади відзначив, що дирекція та колектив навчальної установи доглядають за школою, намагаються удосконалювати матеріально-технічну базу класів та дбають про комфорт учнів. Окрім цього, керівництво громади оглянуло і укриття школи.

Освітяни подякували посадовцям за наданий раніше комплект спортивного інвентаря, який у стінах школи вже використовують для занять фізичною культурою та спортом.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту