Дитячі речі, молоко та іграшки – породіллям вручили чергові пакунки із потрібною допомогою

22 Червня 16:50

Привітали та підтримали – 22 червня міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко здійснили чергову поїздку в Дрогобицький пологовий будинок. За останні сім днів в медичній установі міста на світ з’явилося 7 малюків: зокрема шість дівчаток та один хлопчик. Серед новонароджених двоє діток із інших територіальних громад.

За традицією кожній породіллі міський голова вручив пакунки із речами першої необхідності, зокрема, дитячим одягом, пляшечками, сумішами, забавками для новонароджених, молоком та соками. Матусям Тарас Кучма побажав міцного здоров’я і найголовніше – виховувати і ростити діток під мирним українським небом без звуків сирен, вибухів та пострілів.

Радіємо спільно із Вами, що Ваші сім’ї та родини поповнилися. В той час, коли ворог на східних та північних теренах України намагається окупувати наші землі – ви здійснили важливу місію – стали матерями, поповнили нашу громаду новими мешканцями. Тож нехай Ваші діти виховуються у мирній та квітучій Україні, нехай їм всміхається сонце та буде прихильною до них доля, – побажав Тарас Кучма.

Додамо, із початком війни, у мерії Дрогобича прийняли рішення формувати та дарувати пакунки із необхідними речами для жінок, які народили. Таку допомогу породіллям надаватимуть до кінця цього року.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту