#ДеньВишиванки #VyshyvankaDay

21 Травня 10:37

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. День вишиванки –  молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч  День вишиванки припадає на 21 травня. Зустрінемо це свято з родинами у своєму домі.

Учні 7 класу гімназії №15 імені Степана Бандери, класний керівник Ярош О.Є. пригадали нам світлинами про День Вишиванки, які  присвятили  українській родині. Їх фото викличе фурор серед знайомих, а знімки точно пригадають мить радості свята. Пандемія дала можливість зупинитися та осмислити, що насправді є дуже важливим – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного.

Тож одягайте вишиванку на будь-який смак і колір де б ви не були! Заповнюйте інфопростір світлинами своїх родин у вишиванках! Вражаймо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія