Дарують диво дітям: два дні поспіль у Центральній міській бібліотеці імені В. Чорновола функціонує Резиденція Святого Миколая

19 Грудня 15:46

Час різдвяно-новорічних свят – час див та здійснення найпотаємніших бажань. Для української дітвори одним з найулюбленіших зимових свят є свято Чудотворця Миколая. Свято набуло особливої символічності в умовах війни, коли ворожі обстріли та окупація українських міст забирають у малечі найцінніше – золотий час дитинства.

За ініціативи Управління культури та розвитку туризму, зокрема відділу туризму та креативних індустрій, впродовж 18-19 грудня у Дрогобичі функціонує Резиденція Святого Миколая. Свої двері Резиденція відкрила у Бібліотеці В’ячеслава Чорновола. Як стверджує керівниця відділу туризму та креативних промоцій – ідея створити міську Резиденцію – щорічна атракція добра, яка згуртовує малечу та дорослих навколо різдвяного дива.

Проходимо непростий період – війна щоденно вносить корективи у наше життя. Однак, підростаюче покоління, зокрема діти, не повинні бути позбавлені віри в диво. Таке диво з року в рік для усіх дітей дарує Святий Чудотворець, який виконує побажання малечі та відкриває їм двері у казку. Цьогоріч бажання спільне одне на усіх – наша перемога над ворогом. І українські діти прикладають до цього теж чимало зусиль – організовують ярмарки та блокпости. Тому наші діти заслуговують на свято та віру в диво, – коментує Яна Коник.

У перший день роботи Резиденції, 18 грудня, до Святого завітало майже пів сотні діток. Це і малеча з числа ВПО, і діти сироти із «Оранти», і діти з малозабезпечених сімей. А також усі бажаючі. Малеча традиційно ділилась із Чудотворцем найпотаємнішими бажаннями, розповідали вірші та декламували пісні. За це від Чудотворця діти отримали подарунки та солодощі.

Доповненням до святкового дійства у Резиденції стали і численні майстер-класи для дітей, які організували меценати з числа місцевих підприємців. Серед творчих занять – виготовлення цукерок від Стебницької карамельні «ТаЯр».

Окрім цього, усі присутні мали змогу почастуватись солодощами та теплим чаєм – пожертвувані кошти скерують на ЗСУ.

Доповненням до дійства стало виконання колядок та різдвяних пісень від учнів Гімназії №8 та Камерного хору «Легенда».

Додамо, Управління культури та розвитку туризму спільно із Маріанною Ганусей висловлюють вдячність за допомогу в організації Резиденції Чудотворця численним спонсорам:
-Магазин «Ліхтар»,
-Магазин «Орфей»,
-Магазин «Мистецтво»,
-Підприємець Олена Андрієвська
-ДП «Фарматрейд».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту